هزینه و تعرفه قیمت باریسول و آسمان مجازی

هزینه و تعرفه قیمت باریسول و آسمان مجازی

قیمت و هزینه ها

تعیین قیمت سقف کشسان و قیمت آسمان مجازی و باریسول جزء آن دسته از خدمات و کالاهایی نیست که شما در قبال دریافت یک بسته از پیش تعیین شده یک هزینه از پیش مشخص شده را پرداخت نمایید. تعرفه قیمت باریسول برای هر پروژه و با توجه به خصوصیات و ویژگی های آن تعیین خواهد شد و نیازمند انجام تحلیل کارشناسی از خواسته و هدف کارفرما و همچین تحلیل و بازبینی
شرایط حاکم بر موقعیت فیزیکی پروژه است.

فاکتور های زیر بر قیمت تاثیر گذار هستند:

فیلم های PVC

یکی از فاکتور های مهم در تعرفه قیمت سقف کشسان، میزان استفاده از فیلم های PVC و بافت آن است. به عبارت دیگر، بزرگی اتاق و فضای مورد نظر و همچنین کاربری آن در این مسئله تاثیر گذار خواهد بود. البته اگر تنها بین مواردی که شکل سقف در آنها بصورت مربع و مستطیل باشد بخواهیم مقایسه قیمت را انجام دهیم. در سایر مواردی که بیش از 4 گوشه وجود داشته باشد، قوص دار باشد، نقاط روشنایی زیادی داشته باشد، طبیعتا هزینه و زمان اجرا را نسب به یک اتاق ساده افزایش خواهد داد.

تعرفه قیمت و هزینه در سقف کشسان و آسمان مجازیشش

تعداد زوایا

هرچه فضای مورد نظر دارای زاویه های بیشتری باشد، هزینه نیز میتواند افزایش پیدا کند. علت این امر تاثیر آن بر سختی ساخت قطعات لازم و زمان اجراست. بعنوان مثال، زمان تقریبی نصب سقف کشسان یا آسمان مجازی برای یک اتاق 200 متری با چهار زاویه حدود 4 ساعت طول خواهد کشید، اما چنانچه با همان مساحت اما در یک فضای 8 ضلعی عملیات اجرا انجام گیرد، تقریبا به حدود 8 ساعت افزایش پیدا خواهد کرد.

تجهیزات جانبی (روشنایی، فن، سنسور ها و سیستم اطفاء حریق، دریچه های ونت)

برای نصب این تجهیزات، نیاز خواهد بود تا اقدامات زیر ساختی بیشتر و تجهیزات جانبی بیشتر و همچنین زمان بیشتری صرف گردد. بنابراین این عوامل نیز بر قیمت اجرای آسمان مجازی تاثیر گذار خواهند بود.

سازه های چند سطحی

خاصیت ارتجاعی متریال (فیلم) PVC در سقف های کشسان، به ما این اجازه را می دهد که اقدام به طراحی و اجرای سقف های چند طبقه نماییم. در این دسته از پروژه ها، بسته به بزرگی پروژه و جزئیات اجرایی آن ممکن است به چندین روز زمان نیاز باشد. همچنین تعرفه قیمت و هزینه اجرای آن نیز 2 تا 3 برابر حالت های عادی و ساده خواهد بود.

قیمت سقف کشسان چند سطحی و چند طبقه و آسمان مجازی

ویژگی ها (ایجاد سوراخ، لبه های کنگره ای، چاپ های خاص، لبه های قوص دار)

چنانچه تمایل ندارید هزینه زیادی برای اجرای سقف های کشسان چند طبقه بپردازید، اما در عین حال تمایل دارید که یک کار ویژه را انجام دهید، این بخش از توضیحات برای شما نوشته شده است.
هزینه ها بسته به ابعاد، تعداد و پیچیدگی ساخت و نصب سقف کشسان تعیین می شوند، اما استفاده از ویژگی های فوق موجب خواهد شد که ضمن داشتن یک دکوراسیون داخلی چشم گیر و منحصر به فرد، نیازی هم به پرداخت هزینه های اجرایی سقف کشسان چند طبقه نداشته باشید. و در قیمت و هزینه صرفه جویی خواهد شد.

هزینه اجرای و قیمت سقف کشسان با نور پردازی و قوس

همچنین بخوانید: مزیت ها و ویژگی های سقف کشسان و آسمان مجازی

 

اندازه پروژه و فاصله

بطور معمول، نماینده شرکت آرت اسکای برای بازدید و اندازه گیری پروژه و همچنین برای دریافت نظرات و سلیقه شما به محل مورد نظر خواهد آمد. شما می توانید در محل خودتان و یا در محل شرکت، اقدام به انتخاب نوع، رنگ، طرح و جزئیات طراحی و اجرای سقف کشسان و آسمان مجازی نمایید. همچنین مزایا و معایب هر کدام از متریال های با توجه به پروژه شما، توسط کارشناس ما بطور کامل شرح داده خواهد شد. بنابراین شما دید کاملا جامعی نسبت به هزینه، زمان و ویژگی های طرح اجرایی پیدا خواهید نمود. این مشاوره رایگان است و هزینه ای برای آن پرداخت نخواهید نمود. اما اگر فاصله شما از دفتر ما خیلی زیاد باشد بابت ایاب و ذهاب نیاز خواهد بود که هزینه ای پرداخت گردد.

ارتباط بین هزینه اجرای سقف کشسان و پیچیدگی پروژه

وسعت بیشتر، هزینه کمتر

بیاد داشته باشید، وسعت پروژه باعث خواهد شد تا ما بتوانیم هزینه ها را تعدیل نماییم. بنابراین در پروژه های بزرگ تر، هزینه هر متر مربع کاهش پیدا خواهد کرد.

 

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

 

همچنین بخوانید: سقف کشسان  و آسمان مجازی چیست؟

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.