استحکام سقف های کشسان و آسمان مجازی چقدر است؟

در این ویدئو به قدرت و استحکام بینظیر سقف های کشسان و آسمان مجازی پی خواهید برد. همانطور که در ویدئو مشاهده خواهید کرد، جنس این سقف های کاذب کششی بسیار مقاوم است و همچنین در صورت کشیده شدن به سادگی به حالت اولیه خود باز خواهد گشت.
بنابراین کاملا مشخص است ضمن اینکه متریال این سقف ها قابلیت کششی و دوام بالایی دارند، تجهیزات و یراق الات آن نیز کاملا مستحکم می باشد.

دیدگاه(2)

 1. حسین
  دی 19, 1397 \ب.ظ\30 11:27 ب.ظ

  سلام
  من واقعا به هیچ عنوان تصور نمیکردم که این سقف های کشسان تا این حد استحکام داشته باشند. واقعا پیشرفت علم چه ها که نمیکنه!
  این فشاری که از بدن این مرد بصورت نقطه ای و عمودی وارد داره میشه اصلا کم نیست.
  علاوه بر این نکته دومی که بسیار برام تعجب آور بود و از بار عقب من را بیشتر شگفت زده کرد، بازگشت به حالت اولیه خودش بود. که در کمترین زمان ممکن و با ساده ترین حالت ممکن انجام شد.

  واقعا عالی بود. ممنون از این همه مطالب مفیدی که در سایتتون هست.
  امیدوارم موفق باشید.

  برای استفاده از خدمات شما چه باید بکنیم ؟

  • دی 20, 1397 \ب.ظ\30 8:36 ب.ظ

   با سلام
   ضمن سپاس از توجه و بازدید شما.
   همانطور که فرمودید، سقف های کشسان باریسول و آسمان مجازی از استحکام بالایی برخوردار هستند. که ما بهترین راه را برای انتقال این مطلب نمایش فیلم دونستیم که خوشبختانه هم مفید واقع شده.
   در مجموع تمیزی و سرعت و تنوعی که استفاده از سقف های کشسان دارد را در حال حاضر محصول مشابهی ارائه نمیکنه.

   در مورد مراحل ثبت سفارش و انجام پروژه ، شما میتونید با شرکت تماس بگیرید، پس از مشاوره اولیه، کارشناسان ما برای بازدید به محل پروژه خواهند آمد، و با توجه به موقعیت پروژه و هدف شما و سلیقه شما و پیشنهادات تیم طراحی، پروژه شما طرحش و سبکش و جنس متریال پی وی سی برش مشخص خواهد شد. و پس از تدارک موارد اولیه برای نصب سقف کشسان، هماهنگ میشه خدمت شما.

   امیدواریم که موفق باشید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.